Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zodpovědní by měli nasadit veškeré zdroje

Zodpovědní by měli nasadit veškeré zdroje

Vyšetřete jejich duševní zdraví, reaguje na Blanku Škromach

Tunel Blanka opět nebude otevřen ve slibovaném termínu. Může za to nutná výměna všech kabelů, které ležely více jak rok ve vodě. Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach se na to podíval s jihomoravským nadhledem.

"No co si o tom má člověk myslet? Opravdu byl někdo odborně přesvědčen, že v tunelu, jeskyni či sklepě je suché prostředí jako v panelákovém bytě?" ptá se Škromach na svém Facebooku poté, co si přečetl, že Blanka opět nebude otevřena.

Je to kvůli vodě, která se dostala do tunelu během přívalových dešťů v roce 2013 a už neodtekla. Zůstaly v ní tak ležet kabely, které ale nebyly na takové prostředí určeny. Je tak nutné vyměnit všechny kabely, které v tunelu leží.

"Podobné projektanty by asi měl někdo prověřit na odbornost nebo duševní zdraví. Zodpovědní by měli nasadit veškeré zdroje, aby bylo možné tunelem jezdit, co nejdříve," dodal k tomu Škromach.

O vinu se momentálně přetahují firma, která vytvořila projekt, hlavní dodavatel technologií a hlavní město. To dokonce zvažuje žalobu, pokud ze strany dodavatelů nedojde k nápravě.

Autor: Šimon Hojsák, EuroZprávy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze