Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zkušební jízda „Škromáku“ dopadla na jedničku

Vychytat poslední malé „mouchy“ a může se vyrazit na ostrou jízdu. Takový je výsledek nedělní zkušební jízdy oranžového autobusu ČSSD, který bude v předvolebním čase brázdit silnice Zlínského kraje.

Lídr sociálnědemokratické kandidátky Zdeněk Škromach a další kandidáti navštívili v rámci zkušební jízdy obec Lukov na Zlínsku. Setkali se s tamními lidmi a navštívili obyvatele v Domově pro seniory.

„Bude to hlavní útočný prostředek v rámci volební kampaně a myslím si že Nečas nebude schopen postavit žádné obranné zařízení, které by zastavilo naše vítězné tažení po Zlínském kraji,“ řekl s úsměvem Zdeněk Škromach.

Oranžový autobus „Škromák“, jak ho již lidé sami pojmenovali, a doprovodná vozidla v oranžové barvě postupně navštíví všechna místa v regionu. „Nebude město, obec nebo i malá vesnička, kudy neprojedeme,“ dodal Škromach.

Při každé zastávce budou lidem v obcích k dispozici všichni kandidáti, kteří jsou připraveni odpovídat na otázky ze všech oblastí. Příležitost k diskuzi budou mít i ti, kteří nebudou mít zrovna čas rozebírat se zástupci sociální demokracie nějaký problém. Pro takové případy budou kandidáti rozdávat osobní pohlednice, na které lze napsat dotaz a odeslat je na adresu sociální demokracie ve Zlínském kraji. Nejen že se odesílateli dostane odborné a vyčerpávající odpovědi, ale za každou obdrženou pohlednici věnuje sociální demokracie ve Zlínském kraji deset korun na dobročinné účely. Navíc bude mít možnost dvacet náhodně vybraných tazatelů po ukončení voleb zúčastnit se společné večeře se zvolenými poslanci, kde obdrží také hodnotné dary.

Slavnostní zahájení předvolební kampaně ČSSD – Turné pro Zlínský kraj se uskuteční ve středu 2. září ve Zlíně ve 14 hodin pod hotelem Moskva za účasti Zdeňka Škromacha, volebního lídra ČSSD ve Zlínském kraji, poslanců a kandidátů do PS PČR v nadcházejících volbách.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze