Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zklamaný volič ODS: Vláda nás vede do sraček

Zklamaný volič ODS: Vláda nás vede do sraček

Zpráva, že imunitní a mandátový výbor doporučil vydat Vlastu Parkanovou, se setkala s kladnou odezvou u veřejnosti. Lidé jsou potěšení, že o vině či nevině poslankyně rozhodne nezávislý soud a ne Poslanecká sněmovna. Jen doufají, že se sněmovna bude doporučením výboru řídit.

Na facebooku se rozhořela vášnivá diskuze přímo na profilu sociálnědemokratického senátora Zdeňka Škromacha. „Správně. Jinak by nikdy nemohla prokázat svoji nevinu,“ komentuje rozhodnutí výboru sám senátor. Jeden z diskutujících mu přitakává: „Správně. Jinak by nikdy nemohla prokázat svoji nevinu“.

Objevují se ale i notně skeptické komentáře: „Není to jedno? Teď kradou, zítra pokradou a pozítří rozkradou. Takhle vidí občan své volené,nebo vyvolené. To dá hodně práce, ale když kradu, tak jedině s Mírou“. Sám přiznává, že je zklamaným voličem ODS. Ta nás prý žene do „sraček“.

Další z komentátorů dění na profilu Zdeňka Škromacha nevěří, že si Parkanová nemohla zjistit cenu. „To co zde předvádí Kalousek a někteří mu nesmysly, které produkuje, baští, jen svědčí o národní vyspělosti. Je pravdou, že někdy vám partneři nesdělili cenu, ale takových případů zase není tolik. I u velmi specializovaných a utajovaných segmentů je vždy jeden z ukazatelů při rozhodování cena, ovšem mnohdy není vůbec důležitá. Zbrojní firmy mají jednou za rok, za dva roky výstavu zpravidla jednom evropském nebo severoamerickém městě Američané, některé produkty nechtějí dávat z ruky, proto to USA. Abych to shrnul, to co říká Kalousek, tak tomu může věřit jen ..... Všechno má svou cenu, i když vám to třeba neprodají,“ tvrdí.

Často se ale lidé shodují, že se jednoduše celá kauza zamete pod stůl, protože v ní lítají vysoce postavení politici jako Kalousek nebo Nečas. Důvěra ve vyřešení této kauzy ale stejně stále přetrvává a lidé doufají, že jde o začátek dlouhé cesty k omezení korupce ve státě.

Autor: Lukáš Henzl, EuroZprávy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze