Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zimola: Všechny sny budiž zhmotněny

Zimola: Všechny sny budiž zhmotněny

Jiří Zimola via Facebook:

Co týden dal a co vzal

V pondělí byla podepsána Tříkrálová koaliční dohoda. Všechny sny budiž zhmotněny, daně snížíme, platy zvýšíme, nepřátel se nebojme a na množství nehleďme.

Předseda TOP09 nám něco chtěl sdělit ve svém poselství. Vyzval společnost „k probuzení", ale dřív než usnul, stačil dodat „rozumu".

Hejtmani se nechtějí vzdát svých pašalíků. Další výstřel z Aurory, ale k Zimnímu paláci přiběhlo jen pár popletených mužiků, kterým nikdo neřekl, že už se bojuje jinde.

Prezident republiky slíbil jmenovat předsedu ČSSD premiérem. Stane se tak, podle jeho slov,  v pátek 17.listopadu. Vzhledem k tomu, že nejbližší takový den bude až v roce 2017, vypadá to, že to bude až po příštích parlamentních volbách.

Zemřel Ariel Šaron, kontroverzní politik, jemuž ale nelze upřít silnou vůli jít za svým přesvědčením. Třeba proti všem. Jaký to rozdíl od politických prodavačů ze střední Evropy, měnících své přesvědčení podle množství slíbeného masa v europárku.

Nechť nás všechny svátek Tříkrálový naplňuje nadějí, neboť je jasným důkazem toho, že i to, co začíná v chlívě a s oslem za zády, může mít velkou budoucnost!

 

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze