Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zimola: Sobotkova hlásná troubo, my na krajích držíme prapor „socdem” nad vodou

Zimola: Sobotkova hlásná troubo, my na krajích držíme prapor „socdem” nad vodou

Jiří Zimola via Facebook:

Měl bych být zřejmě potěšen, když mi někdo prorokuje lídrovství, byť jen nějaké vnitrostranické frakce. Ale činí-li to hlásná trouba B. Sobotky a "nezávislý" politolog Lukáš Jelínek (viz jeho komentář v dnešním Právu), je třeba zpozornět a ptát se, proč tyto soudy vynáší.

Nezaznamenal jsem, že by kdokoli z "Haškova tábora" v posledních dvou měsících jakkoli okopával kotníky vedení ČSSD a ustavenému vyjednávacímu týmu. Naopak jsem pochválil vyjednanou koaliční smlouvu jako maximum možného pro ČSSD.

Proč je proto neustále veřejnosti z pera tzv. nezávislých odborníků a objektivních novinářů připomínána rozštěpenost sociální demokracie a pojmenováván údajný vnitřní nepřítel? To si lidé, kteří mají podle svých slov srdce nalevo, neuvědomují, jak soustavně a strašně ČSSD v očích veřejnosti poškozují?

Panu Jelínkovi mi nezbývá než sdělit, že nemám žádnou ambici být vnitrostranickým rebelem a požádat ho, aby se namísto konspiračních teorií začal opravdu kriticky zabývat (dovede-li to) skutečnými problémy této nemocné země a způsoby její léčby. My na krajích se o to mimochodem snažíme již hezkých pár let a držíme tak prapor "socdem" nad vodou.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze