Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zimola: Lidovci si vzpomněli na staré dobré časy a nenechávají nic náhodě. Trochu pomoct, více škodit, to se může vždycky hodit

Zimola: Lidovci si vzpomněli na staré dobré časy a nenechávají nic náhodě. Trochu pomoct, více škodit, to se může vždycky hodit

Jiří Zimola via Facebook:

Pražský primátor Hudeček, toho času člen TOP 09, se ostře postavil proti návštěvě prezidenta Ukrajiny Janukovyče ve stověžaté. Výzvu českému prezidentovi zase sepsaly a podepsaly tzv. osobnosti českého veřejného života, shodou okolností tytéž, které stály na barikádě za jeho prezidentského protikandidáta Karla, toho času předsedy TOP09, a skoro tytéž, které svého času stály jako svatí apoštolové za moderátory zpráv v České televizi, když prý byla ohrožena její nezávislost. Je dobré si občas zavzpomínat, abychom pak neměli ani stín pochyb, jak to je ve skutečnosti na Ukrajině.

První koaliční rozdmýška na sebe nenechala dlouho čekat. KDU-ČSL pohrozila, že vystoupí z koalice, pokud uspěje v prvním čtení návrh komunistů na zrušení lustračního zákona. Lidovci si zřejmě vzpomněli na staré dobré časy a nenechávají nic náhodě. Trochu pomoct, více škodit, to se může vždycky hodit. Někdo by jim ale mohl připomenout, že právě díky jejich hlasům prošel nedávno „služební zákon", který de facto instaloval do funkce ministra člověka podezřelého ze spolupráce s StB.

Rakousko prý nesouhlasí s plánem prodloužit životnost jaderné elektrárny Dukovany. Jinak prý jejich traktory zase zablokují hranice. Navrhuji vyslat tvrdou diplomatickou nótu: když my NE Dukovany, tak vy NE ruské kolo v Prátru. Aby jako věděli, že my si nic líbit nenecháme.

Nova slavila 20 let. Ani se nechce věřit, že už dvě desítky let stojí Nova na naší straně. Těch radostí, co jsme zažili u Kolotoče, Milionáře, Kotle nebo Televizních novin s Rayem a Lucií! Přejme Nově další úspěšné pořady a modleme se, aby nám nevymyla mozek úplně.

Další poslanec ČSSD se vyslovil proti souběhu funkcí mnohoobročníků hejtmanů. Prý ví, o čem mluví, neboť kdysi jako začínající poslanec a současně starosta nestíhal. Ponechme stranou dojemné vyznání vlastní neschopnosti a optikou průzkumů veřejného mínění se podívejme, kam eskalace tohoto tématu vede. Vede ANO.

Tak jsme se dočkali! Letošní pražský Ples v Opeře, menší bratříček toho vídeňského, se zdárně uskutečnil a dokonce vydělal Tereze Maxové a její Nadaci tři čtvrtě milionu korun. Bulvár nás v titulcích informoval, kterak se „Partyšová nechala opíchat", „Štěpánek hrábl do kabelky" a „Primátoru Hudečkovi na Plese jedna žena nestačila". Ufff! Věřím, že smetánka se bavila a panu primátorovi přibylo po půlnoci pár dalších podpisů pod výzvu proti Janukovyčovi.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze