Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zimola: Co týden dal a co vzal 2

Zimola: Co týden dal a co vzal 2

Jiří Zimola via Facebook:

Petr Krčál rezignoval na nabídku vést zdecimované Ministerstvo asociálních věcí. V hledáčku se objevila 4 jména, z nichž jako vždy objektivní Česká televize v den rozhodnutí, pátek, důsledně neuváděla jihočeskou náměstkyni Ivanu Stráskou. Asi proto, že má nemoderně jen jedno příjmení.

„Tak nám jmenovali premiéra," dalo se v pátek ve tři zvolat po vzoru Švejkovy posluhovačky paní Müllerové. Takže teď máme premiéry dva. Jen zbývá veřejnosti odtajnit, který z nich je tím sluhou u drogisty Průši a vypil mu tam omylem láhev nějakého mazání na vlasy, a který ten, co sbírá psí hovínka.

V Olomouci se toho stalo hodně. Před 700 lety nám tu po meči skončili Přemyslovci, před 450 lety zde vznikla první univerzita na Moravě. Před 250 lety ji neúspěšně obléhali Prušáci a před více než 200 lety se velitelem olomoucké pevnosti stal maršál Radecký. K jaké z těchto událostí připodobnit víkendový sjezd ODS a volbu nového předsedy P.Fialy, je otázkou.

Paní Kavalírová, ta od politických vězňů, na kongresu tamtéž prohlásila, že kdyby bývala mohla, volila by paní Mirku. S úcty k šedinám proto jen konstatuji, že cesta vlakem nedělá paní Kavalírové evidentně dobře.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze