Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zimola: Bůh žehnej uvědomělým českým církevním hodnostářům!

Zimola: Bůh žehnej uvědomělým českým církevním hodnostářům!

Jiří Zimola via Facebook:

Co týden dal a co vzal (5)

Zprávou týdne je jednoznačně obvinění bývalého premiéra Petra Nečase a jeho bývalého loutkovodiče Ivo Rittiga. Všichni z toho jihneme. Tedy ne že bychom byli naměkko, ale díváme se směrem na jih, kde podobné kauzy řešil už před třiceti lety jistý Giovanni Falcone. Italský prokurátor a následně oběť Cosa Nostry. Bůh a Policie ochraňuj Ivo Ištvána!

Ministryně spravedlnosti H.Válková z ANO chce odvolat generálního ředitele Vězeňské služby. Dovolil si prý bránit ministerské kontrole. Troufalec jeden! Možná je to ale jinak. Po loňské Klausově amnestii zejí věznice prázdnotou a hnutí ANO hodlá v celách pěstovat žampiony. A Dohnal se jim coby neodborník na tu práci prostě nehodí. Paní ministryni prozradím sladké tajemství: Petr Dohnal maturoval na zemědělské škole v J.Hradci a žampionům opravdu rozumí.

Exministr Martin Bursík za Zelené se stal podle očekávání předsedou Liberálně ekologické strany (LES). Noviny píší, že ho zvolilo všech 74 přítomných delegátů, správně ale mělo být „všech 74 členů strany". Škoda, že to nedal dohromady s Karolínou Peake. Možná by se s členskou základnou dostali přes stovku a ještě by obohatili politické spektrum o novou stranu: LES LIDEM.

Papež František se prý postavil za kardinála Duku a vyjádřil podporu požadavkům české církve. Tisková zpráva z Vatikánu už ale nedodává, že česká církev požádala papeže o požehnání k rozdání všech finančních náhrad mezi potřebné a darování budov a pozemků obcím, na jejichž katastru se nacházejí. Bůh žehnej uvědomělým českým církevním hodnostářům!

U pultíku ve Sněmovně bylo živo. Někdo totiž nechal na řečnickém pultíku želé medvídka. Po pachateli se usilovně pátralo, ale ani stěr DNA zatím nic neobjasnil. Kdyby ale vyšetřovatelé četli MF Dnes, věděli by ze středečního rozhovoru B.Tachecí, že na želé medvídcích „ujíždí" ministr životního prostředí Richard Brabec. A i když ten zrovna ve Sněmovně nebyl, není mu pomoci, protože co napíše Mladá fronta, to je jak písmo svaté. Jak že to bylo ve Švejkovi? „Přiveďte odsouzeného..."

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze