Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zdeněk Škromach už je zase online. Obnovili mu profil na Facebooku

Zdeněk Škromach už je zase online. Obnovili mu profil na Facebooku

Senátora Zdeňka Škromacha, který velice aktivně žije na sociální síti Facebook, potkala o víkendu nešťastná příhoda - síť vyhodnotila, že neexistuje, a zrušila mu profil. Aktivní "facebookář" se ale nenechal dvakrát pobízet a svou existenci dokázal. A jeho profil je zase funkční

"Udělal jsem kroky, které mně umožňují pravidla Facebooku. Už v pátek jsem odesílal email a ofocený pas na jejich žádost. Ozvali se mně včera večer. Profil obnovili," řekl Škromach pro Hodonínský deník Rovnost.

Proč mu správci sítě profil zrušili, neví. "Mám od nic v emailu zprávu. Ještě jsem ji nečetl. Myslím si, že tam mně nejspíše důvody zrušení napsali," podotkl.

Za celou věcí podle něj stojí skupina lidí, která jeho profil nahlásila. K tomu je na Facebooku nutné vyplnit formulář se jménem, adresou a emailem, dále pak ještě okopírovat doklad totožnosti a odeslat jej s formulářem.

Škromach na Facebooku skutečně "žije", jako jeden z mála politiků si profil spravuje sám a pravidelně tam přispívá. "Nejsem levicově založený člověk, ale tady v tom je u mě Zdeněk Škromach borec a zaslouží si respekt," chválí senátorovu online iniciativu jeden z jeho facebookových přátel.

autor: par
zdroj: parlamentnílisty.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze