Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zdeněk Škromach pomáhá řešit problémy Vsetína

Zdeněk Škromach pomáhá řešit problémy Vsetína

Představit se ve své nové funkci přijel před několika dny na Vsetín bývalý poslanec parlamentu, nyní místopředseda Senátu Parlamentu ČR, Zdeněk Škromach. Návštěvy využilo vedení města k jeho zasvěcení do problémů, se kterými se město potýká a při jejichž řešení by mohl napomoci

Vážným problémem posledních dní je rozhodnutí ministerstva dopravy o zastavení výstavby některých nových silnic, které se dotkne i našeho regionu. Ministr Vít Bárta totiž „uložil k ledu“ i dostavbu rychlostní komunikace mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím, a to nejméně do roku 2025.

I přes značné zklamání je snahou vedení vsetínské radnice mít vše připraveno na to, až budou finance na tuto akci uvolněny. „I za pomoci senátora Škromacha je naším cílem, aby dostavba zmíněné komunikace byla zařazena do plánu investic s nejvyšší prioritou,“ uvedla starostka Iveta Táborská s tím, že zařazení do tohoto plánu by umožnilo městu v předstihu řešit majetkoprávní vztahy k pozemkům potřebným pro stavbu, aby tak bylo vše připraveno k její realizaci. Ve chvíli, kdy budou peníze uvolněny, by pak nedošlo ke zbytečnému zdržení.

Vedení města seznámilo Zdeňka Škromacha také s aktuální situací ve vsetínské nemocnici a také jej informovalo o problematice mammografu, problémech v sociální oblasti a připravované stavbě domova pro seniory na Jasence. „Je nutné hledat společné cesty, jak napomoci našemu regionu v prosazení důležitých zájmů. A spolupráce se senátorem Škromachem je jednou z variant,“ uzavřel místostarosta Petr Kořenek.

autor: Jiří Žůrek, redaktor Vsetínských novin

zdroj: www.mestovsetin.cz

města Vsetín autor: www.mestovsetin.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze