Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zdeněk Škromach hubne s Bleskem: Koukněte, co jím!

Zdeněk Škromach hubne s Bleskem: Koukněte, co jím!

Alkohol, cola, točený salám… I tyto dobroty jsou stále v lednici místopředsedy Senátu Zdeňka Škromacha (55, ČSSD). A to navzdory tomu, že se rozhodl zhubnout.

Ledničko, ledničko, co v sobě ukrýváš? Po vážení a měření v Senátu se tentokrát reportéři Blesku rozjeli za stopadesátikilovým politikem domů na Moravu.

„Už jsem si objednal vlákninu,“ hlásil hned ve dveřích Škromach a upřesňoval: „Tabletky si budu dávat do jídla. Měly by mne zasytit a já bych měl jíst míň.“

Tohle všechno má poslanec Škromach v lednici. A to chce hubnout!  Foto Blesk - Ladislav Křivan

Ledničky, které mají Škromachovi doma, ale zatím žádnému zvláštnímu režimu pro hubnutí neodpovídají. I když v jedné se nalézal jen pomeranč… „Ta je vaše?“ ptáme se nevěřícně. „Manželka říkala, že budete koukat,“ přitakal senátor a pak se rozesmál: „Momentálně je rozbitá, takže používáme jen tu v rohu. Tuhle jsem připravil pro vás.“

Druhá lednice je o něco plnější. A už při otevírání cinká. Jako u správných Moraváků je totiž ve dveřích několik lahví vína… Co na ně a další dobroty říká majitelka estetického a proštíhlovacího centra Petra Clinic Petra Řehořková? A za co v lednici by Škromachovi vyčinila nebo ho naopak pochválila?

Autor: Eva Pospíšilová
Zdroj: Blesk.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze