Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Volte ČSSD jako záruku bezpečí a stability našeho kraje. Miluji jižní Moravu stejně jako Vy

Volte ČSSD jako záruku bezpečí a stability našeho kraje. Miluji jižní Moravu stejně jako Vy

Michal Hašek komentuje na Facebooku zprávu ‚Babišův majetek vzrostl o šest miliard‘:

Nechci jižní Moravu jako další firmu nebo divizi plnící kasu Agrofertu nebo byznysových kámošů ANO typu Radima Jančury. Ten neměl koule jako chlap na to se mi postavit jako lídr ANO v Jihomoravském kraji v čestném politickém souboji a zmohl se pouze na pokoutní okopávání kotníků za to, že jsem nepodlehl jeho tlaku a on nerýžuje lukrativní železniční tratě na jižní Moravě (o jiné samozřejmě neměl zájem). Stejnou zkušenost s ním mají i jiní čeští i slovenští hejtmani.

A další známé "zářezy" Agrofertu - za korupci trestně stíhaný Agrotec Hustopeče nebo Roundupem postříkané pole a zničená úroda Babišova obchodního soka pana Rady... Náš nejkrásnější kraj má rozhodně na víc. 

Rozhodněte v pátek a v sobotu v krajských volbách, věnujte prosím půl hodiny budoucnosti Vás i Vašich blízkých, děkuji za Vaši volbu srdcem a rozumem, volte jihomoravskou kandidátku ČSSD jako záruku stability, jistoty, zkušenosti a bezpečnosti pro náš kraj. Žádné privatizace, žádný holding, žádné dotace a zakázky vlastním firmám... Miluji naši jižní Moravu stejně jako Vy.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze