Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Volbami do Senátu je možné změnit poměr sil

Mobilní kavárna Café DeBata přijela do Strážnice na Hodonínsku. Pozvání na kávu a pár slov s kandidátem do Senátu Zdeňkem Škromachem Strážničtí přivítali, přestože čtvrteční počasí příliš nepřálo. Své otázky mohli směřovat i na další představitele sociální demokracie.

Kandidáty do senátních a komunálních voleb přijeli podpořit také místopředseda ČSSD a stínový ministr průmyslu a obchodu Milan Urban, předseda Asociace krajů ČR a hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, místopředseda Senátu PČR Milan Štěch a hejtman Olomouckého kraje Martin Tesařík, kteří také usedli ke kávě a odpovídali na nejrůznější otázky.

Kandidáta do Senátu Zdeňka Škromacha jsme se zeptali, na co se lidé mohou těšit: „Samozřejmě na osobní setkání s kandidáty při dobré kávě či čaji a také na podrobnosti o našem volebním programu." Dle slov Zdeňka Škromacha bude sociální demokracie představovat svůj volební program touto kultivovanou formou, aby lidé věděli, jaké plány ČSSD má, a proč má smysl k volbám přijít. „Pokud by sociální demokracie uspěla, je možné změnit poměr sil, který byl vytvořen po květnových volbách," míní Zdeněk Škromach.

Kromě možnosti debatovat u horké kávy a čaje mohli občané také natočit svůj vzkaz na kameru. Tyto vzkazy budou umístěny na webové stránky www.cssd.cz. Všichni příchozí se mohli zapojit i do slosování o lístky na nový muzikál Ať žije rokenrol! Děti potěšily tradiční balónky i drobné dárečky.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze