Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Vítejte v nejkrásnějším kraji České republiky, pane prezidente

Vítejte v nejkrásnějším kraji České republiky, pane prezidente

Oficiálně jsem dnes oznámil, že Jihomoravský kraj navštíví ve dnech 25.-27.ledna 2016 prezident České republiky pan Miloš Zeman s chotí.

Pan prezident se vedle mnoha jednání s regionálními i komunálními politiky setká na několika místech na veřejných debatách s občany(Tišnov,Slavkov u Brna,Újezd u Brna,Mikulov), navštívíme jihomoravské firmy (Zetor Brno, Likos Slavkov, ČKD Blansko či Adast Adamov), pana prezidenta provedu jedinou vinařskou střední školou v ČR ve Valticích, navštívíme rovněž státní hranici s Rakouskem,kde se budeme věnovat otázce migrace a setkání s policisty,kteří jsou v loňskem i letošním roce nasazeni na řešení migrace v teritoriu Jmk, v programu pamatujeme i na setkání s významnými osobnostmi Jmk- olympioniky, zástupci dobrovolných složek IZS a válečné veterány, samostatnými body jsou pracovní obědy s jihomoravskymi podnikateli a také s poslanci a senátory ze všech stran zvolených v Jmk.

Jsem osobně velmi rád,že pan prezident již potřetí navštíví Jihomoravský kraj a jako prezident "dolních deseti milionů občanů" se osobně setká s mnoha lidmi s možností otevřené demokratické diskuze. Tož, vítejte v nejkrásnějším kraji České republiky, pane prezidente.

 

Setkání s prezidentem České republiky Milošem Zemanem

Michal Hašek via Facebook

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze