Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Věřím, že se v ČSSD nenajdou k..., které by s TOP09 šly do koalice!

Věřím, že se v ČSSD nenajdou k..., které by s TOP09 šly do koalice!

Praha - Nečasova role pro nejbližší budoucnost je užitečný idiot Miroslava Kalouska. Myslí si to senátor Zdeněk Škromach, jenž očekává pád vlády a předčasné volby.

Preference TOP09 výrazně stouply po kampani Karla Schwarzenberga. Z jeho strany je momentálně podle průzkumů lídr pravice. Mnoho politiků, především těch opozičních, teď doufá, že TOP09 využije šanci dorazit skomírající ODS a shodí vládu.

"Ještě v neděli u Moravce Kalousek tvrdil, že TOP09 nepoloží Nečasovu vládu. Volební matematika ale říká něco jiného, což pochopil i Kalousek. Rychlé volby zužitkují kapitál z prezidentské kampaně pro TOP09. Jen teď musí zařídit, aby to vypadalo, že to byl někdo jiný," spekuluje Škromach /ČSSD/. O tom, že předčasné volby budou, vůbec nepochybuje.

Nečas prý "sehraje roli užitečného idiota Mirka Kalouska." Po volbách sice TOP09 podle senátora skončí v opozici, ale bude silnější, než ODS.

"Věřím, že se v ČSSD nenajdou k........., které by s TOP09 šly do koalice! Čemuž by nasvědčovala její podpora některými sociálními demokraty na místní úrovni i při volbě prezidenta," doufá Škromach.

Autor: Lukáš Henzl, EuroZprávy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze