Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Ve Valašských Kloboukách

Rozhovor s místopředsedou ČSSD Zdeňkem Škromachem a prezidentem Folklorního sdružení České republiky Zdeňkem Pšenicou o mezinárodním festivalu Setkání muzikantů v Bílých Karpatech a o tom, že politici by měli jít příkladem

Politici by měli jít příkladem pro ostatní. To tvrdí místopředseda ČSSD a stínový ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach (ČSSD). Lídr kandidátky sociální demokracie ve Zlínském kraji slova pronesl při sedmém ročníku mezinárodního festivalu Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, který se uskutečnil v sobotu 15. srpna ve Valašských Kloboukách.

Akce, kterou každoročně navštěvují stovky milovníků dechové hudby, je příznačná právě tím, že se při ní sejdou představitelé řady politických stran, a to především na komunální úrovni, aby podpořili udržování tradic na venkově. Vůdčími osobnostmi jsou ale vrcholní zástupci ČSSD, senátorka Alena Gajdůšková, Zdeněk Škromach či poslanec Josef Smýkal.

„Ukazuje se, že zde máme silné kořeny, že i v rámci Evropské unie máme co nabídnout. Panuje zde dobrá nálada a lidé se skvěle baví. To by mělo být příkladem i pro politiky, kteří by se měli mezi sebou umět domluvit, už jen proto, že jsou zde ku prospěchu občanů. A právě takové akce jsou, myslím, místem, kde si spolu můžeme zazpívat, a když si spolu zazpíváme, možná se i snáz domluvíme na vážnějších věcech,“ uvedl Škromach.

Prosbu Zdeňka Škromacha ovšem jeho protivník z ODS, lídr kandidátky ve Zlínském kraji za ODS Petr Nečas, nevyslyšel. Na podobné akce má totiž z Prahy příliš daleko a do „svého“ regionu jezdí skutečně jen sporadicky.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze