Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Útrapy Zdeňka Škromacha: Metr stačí, váhu strhnul

Útrapy Zdeňka Škromacha: Metr stačí, váhu strhnul

Ten batoh (břicho) musí pryč! Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (55) se po nedávno zveřejněné fotce, jak vyvaluje své mohutné tělo v bazénku, rozhodl, že chce do konce prázdnin shodit pár kil. A Blesk ho při tom bude hlídat.

Škromach v současné době váží přes 150 kilo a kolem břicha má zhruba 137 cm. „To ale není výrazem blahobytu, jde spíš o výsledek nezdravé stravy,“ vysvětluje politik, který se stravuje ve spěchu na rautech, ale rád si pochutná i na tradičních českých jídlech anebo třeba také klobáskách.

V nadcházejících dnech by ovšem Škromach chtěl shodit pár kil. „Ideální by bylo, kdyby se mi podařilo shodit dvacet pětadvacet kilo, ale to určitě do konce prázdnin nezvládnu. Pokud tedy za tu dobu shodím osm deset kilo, budu spokojený,“ řekl Blesku.

A proč chce vůbec místopředseda Senátu zhubnout? Není to podle něj jen kvůli zveřejněné fotce, některým nelichotivým komentářům k ní a batohu – břichu, s nímž se neustále musí tahat. „Kdybych měl kandidovat na prezidenta, tak bych měl být přece jen více charismatický a naopak méně rozteklý,“ vylíčil se smíchem. S hradní myšlenkou si ovšem zatím jen pohrává: „Nejsem si jistý, že bych chtěl jít do politického důchodu, protože prezidentská funkce je ta, kterou se končí.“

Blesk se nyní pokusí Škromachovi sehnat odborníka na stravu. Více se dočtete v příštím týdnu.

Útrapy Zdeňka Škromacha

Autor: Eva Pospíšilová, Blesk
Foto: Martin Sekanina, Blesk
Zdroj: Blesk.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze