Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Tejc: Pokud policie odvede dobrou práci, ukáže se rychle, kdo za útokem stál

Tejc: Pokud policie odvede dobrou práci, ukáže se rychle, kdo za útokem stál

Na orgány činné v trestním řízení se  obrátil hejtman a poslanec ČSSD Michal Hašek. Vedly ho k tomu údajné kompromitující materiály, které se objevily v redakcích některých médií a jejichž evidentním cílem bylo jihomoravského hejtmana poškodit. Až policie může zjistit, zda v sociální demokracii zuří vnitrostranický boj, při němž se používají praktiky, které mohou mít trestněprávní vyústění, informují o tom ParlamentníListy.cz.

Poslanec Jeroným Tejc je přesvědčen o tom, že se k celé záležitosti bez konkrétních informací nedá vyjádřit. „Já věřím Michalu Haškovi, že se jedná o falzum tak, jak to řekl. A myslím si, že se může velmi rychle ukázat, že to tak je a že za tím stojí konkrétní lidé, pokud policie odvede dobře svou práci," říká pro ParlamentníListy.cz Jeroným Tejc.

A jihomoravského hejtmana chválí za to, jak si v této záležitosti počíná. „To nejlepší, co mohl Michal Hašek udělat, když říká, že jde o falzum, je, že se krajský úřad obrátil na policii a že bude tahle věc prověřena. Myslím si, že nejlepším arbitrem bude nikoli někdo z nás, ale státní orgány,“ domnívá se Jeroným Tejc, jenž nechtěl komentovat to, zda se může jednat o součást vnitrostranického boje. „Když o tom nic nevím v tom smyslu, jak to je, co to je za materiály a podobně, tak se k tomu těžko mohu vyjádřit. To už by byla čirá spekulace,“ dodává poslanec ČSSD.

Celý článek čtěte na portálu ParlamentníListy.cz.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze