Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Teď vylezou vaše svinstva. A vy, novinářští zoufalci...

Teď vylezou vaše svinstva. A vy, novinářští zoufalci...

„Nečas na ústupu,“ pojmenovává současnou politickou situaci místopředseda ČSSD a místopředseda Senátu Zdeněk Škromach na svém facebookovém profilu. „Zajímavé je sledovat tu zlost a nenávist, která čiší z vystoupení demisních ministrů zkorumpované Nečasovy vlády,“ píše.

Zlost těchto politiků lze však podle slov Škromacha dobře pochopit. „Kalousek i Schwarzenberg musí být na pokraji zhroucení, když zjistili, že doba jejich manipulace končí a musí opustit po téměř sedmi letech klíčové rezorty,“ podotýká a dává tak najevo potěšení z politického vývoje posledních dnů a týdnů.

Zajímavé bude také dle Škromacha sledovat všechna ta „svinstva, která napáchali, až se otevřou jejich šuplíčky“. Poznamenal s humorem, že se prý už z ministerstev jen kouří, jak jedou na plné obrátky skartovačky.

Kromě politiků se opřel i do novinářů, konkrétně do komentářů proschwarzenbergských pravicových komentátorů, kteří se podle jeho názoru nacházejí prakticky ve všech médiích. „Obzvláště smutný je pohled na některé zoufalce ve veřejnoprávních médiích, kterým někdo zboural jejich bábovičky na pískovišti,“ dodává závěrem.

Co přesně napsal na Facebook Zdeněk Škromach:

Nečas na ústupu. Zase jedání Senátu, který je připraven na svoji roli v případě rozpuštění Poslanecké sněmovny, které s nadějí očekáváme. Zajímavé je sledovat tu zlost a nenávist, která čiší z vystoupení demisních ministrů zkorumpované Nečasovy vlády. Je to celkem pochopitelné. Kalousek i Schwarzenberg musí být na pokraji zhroucení, když zjistili, že doba jejich manipulace končí a musí opustit po skoro sedmi letech klíčové rezorty. Bude zajímavé až se otevřou jejich šuplíčky a vypadnou všechna svinstva, která napáchali. Prý se z ministerstev jen kouří, jak jedou na plnou páru skartovačky. Zajímavé jsou i komentáře některých proschwarzenbergských pravicových komentátorů ve všech médiích. Obzvláště smutný je pohled na některé zoufalce ve veřejnoprávních médiích, kterým někdo zboural jejich bábovičky na pískovišti. Hezký den.

Auotor: nem
Zdroj: ParlamentníListy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze