Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Škromach vyzval straníky ke striptýzu. Odhazování textilu je má přiblížit lidem

Místopředseda senátu Zdeněk Škromach z ČSSD našel cestu, jak být voličům blíž. Do srdcí Čechů prý vede cesta přes méně formální vystupování politiků z jeho domovské strany. Konkrétně by prý měli začít tím, že muži odhodí kravaty a ženy šátky.

Show, kterou Škomach předvedl na poslední programové konferenci strany, zachycuje krátké video. Na svém profilu jím baví fanoušky stránka Český politický bizár. Milovník zahradních bazénků a lidový politik v něm názorně ukazuje, jakou cestou se mají jeho sociálnědemokratičtí kolegové vydat. „Je čas odhodit kravaty, dámy odhodí šátky, je čas vyrazit mezi lidi,“ vyzval Zdeněk Škromach straníky.

U Škromacha není showmanství nic neobvyklého, mimo jiné tím plní i zadání předsedy strany a premiéra Bohuslava Sobotky, který oranžovou partaj vyzval před časem k větší sebeprezentaci na sociálních sítích. Za úkol dostali alespoň dva tweety denně a občas zábavný nebo osobní vzkaz.

Jeho projev s divadelními prvky okořenil ještě ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, který přispěchal názorně předvést, jak si sundavá sako. Podívejte se na celé video:

Škromachův kravatový striptýz je bezpochyby součástí kampaně na krajské volby, které Česko čekají 7. a 8. října 2016. A šance jsou, alespoň podle posledního výzkumu Phoenix Research, velké. Sociální demokracie v preferencích vede v osmi krajích – ve Středočeském, Jihočeském, Karlovarském, Královéhradeckém, Pardubickém, Kraji Vysočina, Jihomoravském a Moravskoslezském kraji.

Autor: dv, Blesk.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze