Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Škromach to rozjel: Němcová je Nečas v sukních. Svým bojem zakrývá zvěrstva na národě

Škromach to rozjel: Němcová je Nečas v sukních. Svým bojem zakrývá zvěrstva na národě

Senátor a místopředseda sociální demokracie Zdeněk Škromach se během cesty do Prahy rozepsal na svém Facebookovém profilu. V něm se vyjádřil pro sestavení menšinové vlády vedené šéfem ČSSD Bohuslavem Sobotkou, jinak prý straně nezbude, než vyjádřit podporu Rusnokovi v zájmu zabránění návratu pravicové koalice k moci v čele s Miroslavou Němcovou coby Petrem Nečasem v sukních.

Vládní koalice je podle Škromacha v chaosu organizovaném Miroslavou Němcovou (ODS). Senátor doufá, že pravicové strany umožní vznik menšinové koalice ČSSD, jinak prý jeho strana bude muset Rusnokovu kabinetu udělit důvěru.

"Očekávám od pravicových bojovníků za parlament jasné oznámení, že budou respektovat výsledek a vůli občanů vyjádřenou v minulých volbách a umožní vznik menšinové Sobotkovy vlády ČSSD, která volby vyhrála. V opačném případě je povinností ČSSD podpořit vládu Jirky Rusnoka a zabránit návratu vlády Kalouska a Schwarzenberga v čele s Němcovou," napsal senátor.

Nečas v sukních

Případná vláda Němcové nebude podle Škromacha nic jiného než pokračování Nečasovy vlády, která slovy senátora dělala tři roky vše pro to, aby zpochybnila parlamentní systém a svými kroky podporovala nárůst extrémismu v naší společnosti.

Nyní se prý snaží odvést pozornost od napáchaných zvěrstev na vlastním národě na pseudoboj o parlamentní demokracii. "Lidé chtějí změnu a tou změnou není Nečas v sukních," uzavřel Škromach svůj příspěvek na sociální síti.

Co přesně napsal senátor Škromach na svůj Facebook: 

Bez ranního kafíčka na cestě do Prahy. Vládní koalice v chaosu organizovaném Mirkou Němcovou. Očekávám od pravicových bojovníků za parlament jasné oznámení, že budou respektovat výsledek a vůli občanů vyjádřenou v minulých volbách a umožní vznik menšinové Sobotkovy vlády ČSSD, která volby vyhrála. V opačném případě je povinností ČSSD podpořit vládu Jirky Rusnoka a zabránit návratu vlády Kalouska a Schwarzenberga v čele s Němcovou. Ostatně právě avizovaná vláda Němcové alias Nečase, dělala tři roky vše pro to, aby zpochybnila parlamentní systém a svými kroky podporovala nárůst extrémismu v naší společnosti. Teď se snaží odvést pozornost od napáchaných zvěrstvech na vlastním národě na pseudoboj o parlamentní demokracii. Lidé chtějí změnu a tou změnou není Nečas v sukních. Hezký den

autor: adr
zdroj: ParlamentníListy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze