Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Škromach štípl KDU-ČSL: Toto jsem slyšel a dost mě to zaskočilo

Škromach štípl KDU-ČSL: Toto jsem slyšel a dost mě to zaskočilo

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (ČSSD) se často a rád svěřuje s různými dojmy a názory svým voličům a příznivcům. Nejinak je tomu ve středu. Na svém profilu na sociální síti Facebook dopoledne glosoval projednání souhlasu s jmenováním ústavních soudců na návrh prezidenta Miloše Zemana a přidal vyjádření k údajnému kandidátovi lidovců na post ministra práce.

Senát dnes bude schvalovat další dva kandidáty na ústavní soudce. O znovuzvolení se uchází profesor trestního práva Jan Musil, druhým adeptem je odborník na evropské právo Jiří Zemánek. Senátoři jejich nominaci pravděpodobně posvětí. Horní komoře své kandidáty představil prezident Miloš Zeman.

Kafíčko a potom práce

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach přidal své postřehy v příspěvku na sociální síti Facebook. "Trochu mrazivým ránem do Senátu. Kafíčko a několik setkání. A jdeme na projednání souhlasu s jmenováním ústavních soudců na návrh pana prezidenta ČR Miloše Zemana. Zdá se, že oba budou mít podporu," shrnul politik.

"Trochu mě zaskočila informace z kuloárů, že by lidovci snad nominují na ministra práce a sociálních věcí Václava Krásu! To si tedy neumím představit," napsal Škromach k údajné nominaci někdejšího poslance a současného předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením ČR.

Co přesně napsal Zdeněk Škromach na Facebooku:

Trochu mrazivým ránem do Senátu. Kafíčko a několik setkání. A jdeme na projednání souhlasu s jmenováním ústavních soudců na návrh pana prezidenta ČR Miloše Zemana. Zdá se, že oba budou mít podporu. Trochu mě zaskočila informace z kuloárů, že by lidovci snad nominují na ministra práce a sociálních věcí Václava Krásu! To si tedy neumím představit. A co Vy? Hezký den

Autor, zdroj: adr, ParlamentníListy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze