Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Škromach se vysmál Němcové a Kubovi: Kubikula tu Pannu Orleánskou nakonec obětuje

Škromach se vysmál Němcové a Kubovi: Kubikula tu Pannu Orleánskou nakonec obětuje

Současná politická situace vyvolává úsměv ve tváři Zdeňka Škromacha (ČSSD). Ten si uvědomuje, že momentálně drží trumfy prezident Miloše Zeman. Němcové a Kubovi se pak vysmál, že jsou jako Mirka Orleánská a Kuba Kubikula.

Zdeněk Škromach se na svém facebooku o víkendu ostře pustil do členů ODS i TOP 09. Postupně se vysmál Miroslavu Kalouskovi, Karlu Schwarzenbergovi, Miroslavě Němcové i Martinu Kubovi.

Škromach se baví nad tím, že osud všech členů vládní koalice má v podstatě ve svých rukách prezident Miloš Zeman. Cestu do Lán k Zemanovi pak Škromach považuje za Křížovou cestu. Němcová je pro něj Pannou Orleánskou, která bude obětována. Škromach také naráží na osud Karolíny Peake a Víta Bárty. Směje se i komunistům a Paroubkovi (LEV21) a za jediné východisko ze současné situace považuje vládu ČSSD. Sociální demokraty pak považuje za jakési Blanické rytíře.

Celý Škromachův text:

Procesí do Lán započala. Pro mnohé to bude Křížová cesta. Mirda Dušín s Karlem Šláfenbergem si šli vymodlit svoji imunitu. Kuba Kubikula přivedl Mirku Orleánskou, se kterou vastně vůbec nepočítá a už dnes ví, že čarodějnictví se neodpouští. Madame Meruňka asi skončí u plotu Lánské obory. Lidový Bart s Úsvitem Východu budou snít, že to mají ještě před sebou. Vojta Rudý Vont představil své demokratické vládní komisaře. Lev asi uvízl u Berouna. A za chvíli přicválají Blaničtí rytíři z rodu Oranžové růže, kteří jediní jsou schopni vyvést náš národ z područí zglobalizovaného kapitálu a hříšné doby nenasytného trhu. Klusák jim k tomu zapěje o bohu a jeho volebních právech. A Jarek Nohavica bude muset převyprávět Pane prezidente! Lánská Odysea započala a my Vám věříme Pane Prezidente, že Jarku? Hezký den.

tn.cz / sta

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze