Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Setkání se zástupci NRZP v Brně

Setkání se zástupci NRZP v Brně

Konference Rovná práva pro všechny proběhla v Brně

Zdeněk Škromach, místopředseda Senátu P ČR, hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek se v úterý 25. září 2012 spolu s radním Jiřím Altmanem zúčastnili v Brně konference Rovná práva pro všechny, kterou zorganizovala Národní rada osob se zdravotním postižením ČR.

Ústředním tématem, o kterém se na konferenci hovořilo, byla práva osob se zdravotním postižením a jejich případná diskriminace. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR pořádá uvedené konference v následujících dvou měsících v celkem jedenácti krajích ČR. Tyto akce jsou určeny pro osoby se zdravotním postižením, poskytovatele sociálních služeb, pracovníky médií a veřejné správy, zástupce neziskových organizací i veřejnost. Každé konference se zúčastňují vedoucí pracovníci úřadů, odborníci na dané téma a zástupci veřejného ochránce práv.

Jak zdůraznil hejtman Michal Hašek, Jihomoravský kraj s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR v této souvislosti velmi úzce spolupracuje například na projektu Eurozámků, který v tomto roce podpořil jedním milionem korun.

Více informací o konferenci.

Zdeněk Škromach, Michal Hašek, Jan Žaloudík

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze