Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Senátor Škromach se stal místopředsedou myslivců

Senátor Škromach se stal místopředsedou myslivců

Nové vedení si na okresním sněmu ve Bzenci zvolili myslivci. Zúčastnilo se jej jednasedmdesát příchozích členů Českomoravské myslivecké jednoty a pět hostů.

„Z těch bylo devatenáct jednotlivců a dvaapadesát zástupců pověřených jednotlivými mysliveckými sdruženími," informoval okresní myslivecký rada František Vaďura. Ve volbě sedmičlenné okresní rady zvítězil dosavadní předseda sdružení Radovan Mančík, právě před Vaďurou a předsedou kynologické komise Františkem Bábíkem. „Zástupci mysliveckých sdružení dostali pro volby tolik hlasů, kolik jednotlivé myslivecké sdružení mělo členů k letošnímu pátému únoru," vysvětlil Vaďura.

Do tříčlenné dozorčí rady delegovali volitelé Ludmilu Prachařovou, Josefa Straňánka a Josefa Slavíka. Členové okresní myslivecké rady následně zvolili užší vedení, kdy post předsedy obhájil Radovan Mančík a místopředsedy jsou Věra Dufková a senátor Zdeněk Škromach.

Na závěr delegáti poděkovali dosavadním členům obou rad, zvláště pak předsedovi střelecké komise Janu Netíkovi a exstarostovi Hodonína Luboru Šimečkovi. Ti letos nekandidovali.

Autor: Petr Turek, Hodonínský deník

Foto: František Vadura

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze