Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Schwarzenberg chce zrušit Benešovy dekrety?

Schwarzenberg chce zrušit Benešovy dekrety?

To už ale ten předseda TOP 09 opravdu přehnal! komentovala výrazná tvář sociální demokracie, Zdeněk Škromach, článek ParlamentníchListů.cz o vystoupení Karla Schwarzenberga ve čtvrteční debatě na ČT.

„Schwarzenberg chce zrušit Benešovy dekrety?" uvedl Škromach na svém Facebooku. A nebyl sám. Čtvrteční televizní duel mezi dvěma prezidentskými kandidáty, Milošem Zemanem a Karlem Schwarzenbergem, zvedl ze židle tisíce lidí.

Také jihočeského poslance za ČSSD a herce Vítězslava Jandáka. Ten pro ParlamentníListy.cz exkluzivně řekl, že to, co kníže prohlásil, je ostudou, a že bude volit jedině Miloše Zemana. Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde! Jedině Zeman bude opravdu prezidentem všech Čechů.

„To, co udělal a řekl pan Schwarzenberg u Václava Moravce v televizním duelu, je tristní, skandální a vypovídá to o jeho povaze a charakteru. To, že řekne, že by měl být Edvard Beneš i s celou tehdejší vládou postaven před haagský soud, to snad nemůže myslet ani v legraci. Trochu se obávám, zda tyto nesmysly vypouští z úst v rámci taktiky, nebo to souvisí s jeho věkem. V životě bych nikoho takového nemohl volit. Budu volit jednoznačně Miloše Zemana,“ řekl Jandák.

Autor: tan, ParlamentníListy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze