Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Rok 2012 podle Škromacha: Lidé budou mít šanci dát sbohem Nečasovi i Kalouskovi

Rok 2012 podle Škromacha: Lidé budou mít šanci dát sbohem Nečasovi i Kalouskovi

Bývalý poslanec za ČSSD, dnes senátor za tutéž stranu, vždy dobře naladěný Zdeněk Škromach prožil Vánoce v rodinném kruhu. Teď je sám zvědavý, jak dopadne příští rok 2012. Podle něj bude hodně v rukách veřejnosti – lidí, voličů.

“Vánoce jsem tradičně trávil v kruhu rodiny a návštěvami příbuzných. Na Silvestra jsem společně s celým světem oslavil mé narozeniny. Nějak to utíká,“ povzdechl si senátor, který je poměrně pracovitý, a téměř vždy dobře naladěný. U lidí je vnímám jako “lidový politiky“, se smyslem pro humor, který se snaží pomáhat maličkostmi v obcích, městech a městečkách.

A jaký že podle jeho názoru bude nový rok 2012?

“Nový rok asi nebude jednoduchý, ale bude záležet jen na naší společné vůli se s ním poprat. Na podzim v krajských a senátních volbách budou moci občané naostro dát sbohem Nečasovi s Kalouskem a Johnem,“ říká Zdeněk Škromach a vyzývá občany, aby rozhodně šli k volbám.

“Měl by to být významný impuls k pádu této zprofanované vlády a k novým svobodným volbám spolu s přímou volbou prezidenta,“ dodal senátor za ČSSD.

Škromach zůstává optimistou

Sám zůstává optimistou, a i když si je vědom toho, že pro mnoho lidí, kteří budou muset sáhnout hlouběji do kapes, už přišli, nebo teprve přijdou o práci, věří, že bude líp.

“ Věřím, že ten nový rok 2012 bude startem k nové a úspěšné budoucnosti občanů České republiky. Je to vše ale jen v jejich /našich/ rukách. Voliči jistě mají co říct a doufám, že si to nenechají pro sebe a k volbám půjdou,“ dodal politik.

Autor: Radek Kraus

Zdroj: Parlamentnílisty.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze