Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Reálnou práci znám a vždy budu schopen tyto zkušenosti prosazovat při politických jednáních

Reálnou práci znám a vždy budu schopen tyto zkušenosti  prosazovat při politických jednáních

Zdeněk Škromach odpovídá na dotaz z portálu ParlamentníListy.cz

Dotaz od Petrlík:

Pane Škromachu, co máte za vzdělání? Kolik jazyků umíte? Mám z vašich činů v politice pocit, že vás velmi baví manipulace a intriky. Jiné výsledky vašeho působení v politice nemáte. Myslím, že by pro vás byl lepší návrat do reálného života. Proto se ptám co byste mohl dělat. Pokud jste tak pracovitý, jistě vám bude lépe. Já znám spíše vaše aféry od bazénku plného holek a nebo od bazénku plného zbytečností a plkání. Máte přízeň největšího národohospodáře v naší zemi, pana Zemana. Pak jistě jste odborník a nejen pouhý bafuňář jak vypadáte. Vaše postava a jídelníček vám práce v reálném světě také upraví a zmenší vám šílený obvod vašich stehen. Jděte z politiky do reálné práce a dokažte všem, že se ve vás zmýlili. Ostatní jsou vaše plané řeči.

Odpověď:

Dobrý den,

domnívám se, že můj životopis s údaji o vzdělání je veřejně  dostupný na internetu. Do politiky jsem vstoupil v pokročilém věku, v době, kdy jsem měl za sebou léta práce a obživy rodiny ze  zaměstnaneckého platu a aktivního zapojení do činnosti odborů. Odbory mě  přivedly k politice a dodnes vnímám potřeby odborů a zaměstnanců za  prioritní.

Reálnou práci znám a vždy budu schopen tyto zkušenosti  prosazovat při politických jednáních o budoucím směřování naší  společnosti, našeho státu. Jen pro  připomenutí. Jako ministr práce a sociálních věcí jsem prosadil nový  zákoník práce, nový spravedlivější systém životního minima a hmotné  nouze, revoluční zákon o sociálních službách a mnohé další. O  progresivním zvyšování minimální mzdy snad nemá ani smysl mluvit.   

Hezký den, Zdeněk Škromach

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze