Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Prezidenta Zemana není nikdo schopen zastavit nebo vykolejit

Prezidenta Zemana není nikdo schopen zastavit nebo vykolejit

Slova exprezidenta Václava Klause o tom, že Miloš Zeman bude na Hrad znovu kandidovat a nikdo další tak nemá šanci, rozproudila debatu mezi politiky. „Z jeho chování tak dedukuji. A proto se mi zdá naprosto bezpředmětné, aby se někdo jiný pokoušel o prezidentskou volbu,“ odpověděl doslova bývalý prezident na otázku, zda bude zvažovat svou vlastní kandidaturu. Další z možných uchazečů o post na Pražském hradě, senátor Zdeněk Škromach (ČSSD), poté označil Zemana za „rozjetou lokomotivu“.

„Že Miloš Zeman bude znovu kandidovat, pokud mu to zdraví dovolí, říkám již delší dobu,“ napsal Blesk.cz senátor Zdeněk Škromach (ČSSD), který sám avizoval možnou kandidaturu na nejvyšší post na Pražském hradě.

S Václavem Klausem se ale v šancích Zemanových protikandidátů vzácně shodne. „Je to rozjetá lokomotiva a nevidím žádného strojvůdce, natož posunovače, který by ji byl schopen zastavit nebo vykolejit. Proto jsem podmínil svoji případnou kandidaturu tím, že Miloš Zeman by již nekandidoval. Lovili bychom ve stejných vodách,“ dodal Škromach, kterému na podzim končí mandát v Senátu a který proslul oblibou ve focení „selfie“.

Celý článek čtěte na Blesk.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze