Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Pracujeme na moderní podobě brněnského a jihomoravského veřejného zdravotnictví

Pracujeme na moderní podobě brněnského a jihomoravského veřejného zdravotnictví

Michal Hašek via Facebook.

Hezké pondělí,

oznámil jsem dnes na tiskovce jihomoravské ČSSD po víkendové debatě s premiérem B.Sobotkou záměr zřízení pracovní skupiny ministra zdravotnictví pro koncepci brněnského a jihomoravského veřejného zdravotnictví.

Zabývat by se měla za účasti zástupců státu, kraje i města a s přispěním zdravotních pojišťoven, lékařské fakulty MU budoucnosti brněnského fakultního zdravotnictví, budoucnosti projektu ICRC a fungováním veřejného zdravotnictví v Brně a na jižní Moravě jako celku, tj. státních, krajských i městských nemocnic, záchranné služby, pohotovosti atd.

Navazujeme na koncepční práci Jihomoravského kraje, který jako jediný v ČR dosáhl dohody všech veřejných nemocnic na svém území v otázce akutní nemocniční péče a nyní i následné péče, jako pilotní chceme řešit otázku zdravotně-sociálních lůžek.

Věřím, že se ve středu dohodneme s ministrem zdravotnictví při jeho návštěvě jižní Moravy na podrobnostech a co nejdříve začneme pracovat na moderní podobě brněnského a jihomoravského veřejného zdravotnictví.

 

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze