Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Politika ekoteroristů je pro jižní Moravu i Brno cesta do pekla

Politika ekoteroristů je pro jižní Moravu i Brno cesta do pekla

Je nestydaté, jak se vyjadřuje náměstek brněnského primátora Martin Ander za Stranu Zelených.

Je to osobně on, kdo blokuje řadu let přípravu nového územního plánu města Brna (výsledkem je mimo jiné to, že Brno má dnes územní plán z roku 1994) a mystifikuje tím, že není možné pracovat na územním plánu bez ZUR Jmk. Tuto jeho lež už osobně vyvrátila při návštěvě Brna ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, několik měst v Jmk, která mají nové územní plány i po roce 2012 (po zrušení ZUR soudem) a nejnověji i tzv. Stanovisko SEA Ministerstva životního prostředí ČR, které jasně říká, že ZUR se má dokončit a pro Brno a okolí má vzniknout prověřovací studie, která podrobněji posoudí např. otázky dopravní infrastruktury a jejího napojení na stávající dálniční síť. Politika "nulových variant" pana Andera a Zelených, tedy že nebudeme budovat NIC, je pro jižní Moravu i Brno cesta do p.... (např.pekla).

Ohledně spojení s Rakouskem předvádí skupinka ekoteroristů stejné nesmyslné divadýlko s údajnou variantou dálničního spojení s Rakouskem přes Břeclav. Problém je,ze žádná taková varianta neexistuje. Rakousko zvláštním zákonem schválilo dostavbu Dálnice A5 z Vídně na státní hranice s ČR k Mikulovu (Draselhofen), o Břeclavi tento zákon nic nepíše. Vlády ČR a Rakouska se totiž na trase dálnice dohodly už v lednu 2009, což ekoteroristé cudně zamlčují(byla to Topolánkova vláda za účasti Zelených!!!!!).

A proti včera schválené,tedy stávající variantě vedení dálnice Brno-Vídeň (Pohořelice-Mikulov) protestovala písemně kraji pouze JEDINÁ obec- Dolní Dunajovice.  Sečteno a podtrženo, snad konečně přichází doba, kdy minorita nebude držet pod krkem za pomoci svých kavárenských přátel v médiích či soudních palácích Jihomoravský kraj a významnou,bohužel však mlčící,většinu našich občanu, podnikatelů, firem...

Michal Hašek na Facebooku.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze