Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Pokud se někdo těšil na konec ČSSD, má smůlu

Pokud se někdo těšil na konec ČSSD, má smůlu

Dobrý pozdní večer,  zúčastnil jsem se mimořádného jednání politického gremia ČSSD,které se zabývalo aktualní situací v kauze Altner.

Pokud se někdo těšil na konec ČSSD, má smůlu. Prošli jsme v naší dlouhé historii různými složitými obdobími a zvládli jsme je. Dluhy se platí a pokud dnes soud pravomocně konstatoval, že máme dluh, situaci vyřešíme, tak jako ji musí řešit každý občan nebo subjekt, pokud se ocitne v obdobné situaci. Můžeme dál bránit naše zájmy způsoby, které české právo umožňuje.

Za sebe nevidím problém s částí rozsudku týkající se platby právních služeb pana Altnera ve výši cca 18mil. Kč v kauze Lidový dům, ale jsem poměrně překvapen tím, že mu soud přiřkl i úhradu smluvní pokuty za dlouhou dobu odvolacího řízení, kde pan Altner neplatil soudní poplatky, vyhýbal se soudním jednáním, mimochodem je podle webu policie hledanou osobou a jsem velmi překvapen, že se dnes zúčastnil soudního jednání, musel tedy projít přes justiční stráž a ta ani policie evidentně nekonala. Suma sumárum, máme uhradit sumu vysokou, nikoliv však likvidační.

ČSSD bude muset ve svém hospodaření šetřit, připravují se varianty pro další rozhodnutí orgánů ČSSD. Jsou před námi krajské volby a budeme pokračovat v přípravě na ně.

Michal Hašek via Facebook

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze