Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

ODS vyvolává mezigenerační nenávist

Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach se vyjádřil ke spotu, který natočila Marta Issová a Jiří Mádl.

Podle něj to vyvolává pouze mezigenerační nenávist a dochází k manipulaci s mládeží. Sociální demokracie takové chování jednoznačně odmítá.

Myslím si, že to zlehčování nelze takto akceptovat, protože tyto způsoby jsou jenom vyústěním mezigenerační nenávisti, která je tady dlouhodobě vytvářena stranami jako je ODS, TOP 09, Věci Veřejné a dalšími, říká místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach. Podle něj tyto strany manipulují veřejné mínění v médiích, ale i na různých internetových stránkách.

Bez jakýchkoliv argumentů se vytváří nenávistná kampaň proti seniorům. Pokud se jasně nepostavíme, proti takovýmto tendencím diskriminace a vytváření mezigenerační nenávisti, tak se možná budeme za rok, za dva nebo za tři roky divit, kam to všechno povede. Proto jednoznačně odmítáme tento způsob snahy o manipulaci s mládeží, dodává Zdeněk Škromach. Mladí lidé by se podle něj měli poradit se svými prarodiči, kteří mají životní zkušenosti, koho mají volit a vybrali si ty strany, které přinášejí sociální smír.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze