Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

ODS před volbami ztrácí nervy

ODS před volbami ztrácí nervy

Nejsilnější pravicová strana prý nemůže v kampani nabídnout občanům kvalitní program. Proto se uchyluje k hanobení jiných stran.

Grémium ODS vydalo prohlášení, že ČSSD uvažuje o kandidatuře ministra vnitra Martina Peciny do květnových voleb. To podle ODS, znamenalo politickou korupcí a ministr by dále nemohl pracovat v úřednické vládě.

Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach, označil prohlášení ODS za spekulace. "Musím toto tvrzení jednoznačně odmítnout. Naše strana má potvrzené kandidátky a jméno ministra vnitra není a ani nebude na žádné z nich. Netuším, proč ODS takové prohlášení učinila. Pokud ale někdo chce podobné hry hrát, je to jeho věc," řekl Škromach v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz.

"Předpokládám, že je každému jasné, že současný kabinet dovládne až do konce. Domnívám se, že ODS se pouze chce vyhnout odpovědnosti za současnou vládu. Na ministerstvu vnitra totiž zůstali všichni její náměstci a kompletní aparát, který zde ODS vytvořila," dodal politik.

Místopředseda ČSSD dále uvedl, že občanští demokraté nenašli před začínající volební kampaní, vhodná témata pro své voliče. Proto se prý uchyluje k napadání jiných stran. "ODS klesají preference a navíc si vytvořila konkurenta v podobě TOP 09, který ji část voličů přebírá.

Vedení strany je proto vystaveno významném vnějšímu tlaku. Proto namísto toho, aby diskutovalo o podstatných věcech,  snaží se hanobit politické protivníky," prohlásil místopředseda ČSSD. "Z naší strany povedeme slušnou předvolební kampaň. Obávám se ale, že ODS vsadí na primitivní antikomunismus a na různé špinavosti," dodal Škromach.

zdroj: prvnizpravy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze