Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Ocenění nejlepších příslušníků Policie České republiky

Ocenění nejlepších příslušníků Policie České republiky

Hejtman Michal Hašek se v pondělí 2. prosince 2013 zúčastnil ocenění příslušníků Policie České republiky. Nejlepším policistům a policistkám poblahopřál hejtman v prostorách Sněmovního sálu brněnské Nové radnice spolu s krajským policejním ředitelem Leošem Tržilem.

V průběhu slavnostního dopoledne Michal Hašek ocenil skutečnost, že se zřejmě blíží doba, kdy se bude situace v policii konečně stabilizovat.

„Velmi rád jsem se dozvěděl zprávu, že dojde k navýšení tabulkových počtů policistů ve výkonu služby v teritoriu Jihomoravského kraje a to především na jednotlivých obvodních odděleních. Doufám, že příští týdny a měsíce pak přinesou stabilizaci resortu a schválení státního rozpočtu. Chci vám do tohoto nastávajícího období popřát dobrou spolupráci s obcemi, městy a samozřejmě také Jihomoravským krajem, který jen v minulých čtyřech letech přispěl na fungování celého integrovaného záchranného systému ze svého rozpočtu více než 180 miliony korun," řekl na slavnostním setkání hejtman Michal Hašek.

Autor, zdroj: Portál Jihomoravského kraje

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze