Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Novináři děsí voliče

Novináři děsí voliče

Některé deníky v titulcích popisují akčním způsobem současnou situaci v poslanecké sněmovně. Komentují tak skutečnost, že levicovým stranám bez problémů procházejí jejich návrhy.

Jeden z celostátních deníků například otevřel svoji titulní stranu nadpisem: Levice dál nerušeně řádí. To se ovšem nelíbí místopředsedovi ČSSD Zdeňku Škromachovi. Tvrdí, že jde ze strany médií, o neetické praktiky při informování veřejnosti.

"Vnímám to jako neetický způsob psaní komentářů a zpráv.  Když byla u moci ODS, tak se nikdy v minulosti se neobjevilo v médiích, že ve sněmovně řádí pravice. Blíží se předvolební období. Proto se domnívám, že někteří novináři chtějí vzbudit u občanů strach z ČSSD," řekl Škromach v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz.  

Politik tvrdí, že levicové návrhy procházejí ve sněmovně tz toho důvodu, že poslanci ODS nevěří vlastní straně. "Domnívám se, že by zpravodajství ze sněmovny, mělo být méně hysterické. Pravicoví poslanci prostě nechodí na jednání parlamentu, protože ztratili víru ve vlastní stranu. Proto mají naše návrhy úspěch," dodal Škromach.

Zdroj: prvnizpravy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze