Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Noví policisté složili slavnostní slib

Noví policisté složili slavnostní slib

Za přítomnosti jihomoravského hejtmana Michala Haška a ředitele Krajského ředitelství Policie ČR Leoše Tržila složilo v pátek 12. prosince 2014 slavnostní slib 43 nových příslušníků policie. Slavnostní akt hostil zastupitelský sál brněnského sídla Jihomoravského kraje.

Hejtman Michal Hašek ve své řeči ocenil fungování příslušníků policie jako základní složky Integrovaného záchranného systému Jihomoravského kraje: „Za šest roků ve funkci hejtmana vím, že se mohu při mimořádných událostech na Policii České republiky spolehnout. Chci Vám všem popřát, aby se Vám služba stala nejen povoláním, ale také posláním“.

V průběhu ceremoniálu došlo i na předání pamětních listů za dárcovství krve dvaceti členům policie a ocenění práce policistů, kteří odcházejí ze služebního poměru. Zlatou medaili za aktivní spolupráci s krajským ředitelstvím následně převzal ředitel Zemského ředitelství policie pro Dolní Rakousko Franz Prucher. Medaile z rukou krajského policejního ředitele a jihomoravského hejtmana převzali též příslušníci Hudby hradní stráže a Policie České republiky.

Autor: Portál Jihomoravského kraje

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze