Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Nové internetové stránky

Úderem středečního poledne spustil místopředseda ČSSD a lídr kandidátky ČSSD v podzimních volbách ve Zlínském kraji Zdeněk Škromach aktualizované internetové stránky.

Zdeněk Škromach, který je v posledních měsících mezi vyhlášený jako vzor mezi politiky využívající internetovou komunikaci, na svém webu pracoval více než dva měsíce. Programovou část připravila specializovaná firma, vzhled a náplň si pak Zdeněk Škromach určoval sám.

„Cítil jsem nutnost ještě více provázat spojení mezi mnou a lidmi, kteří využívají internet jako jeden z hlavních prostředků ke vzájemné komunikaci. Proto jsem také například vzal na vědomí dřívější připomínky k obsahu mých starých webových stránek,“ uvedl Škromach.

„Například jsem založil odkaz pro odbornou diskuzi, kam můžou lidé zasílat specifické odborné dotazy, na které ve spolupráci s předními specialisty v daných oborech připravím pokud možno vyčerpávající odpovědi. Jinak se samozřejmě těším na to, že se prostřednictvím webu spojím s mými přáteli, známými, ale nebráním se ani kontaktu s lidmi, kteří mají jiný názor,“ dodal Škromach.

Zdeněk Škromach je také vyhlášeným guru mezi politiky na veřejném portále Facebook. Za dobu, kdy si založil svůj profil, získal již značnou spoustu přátel a díky Facebooku také mnoha lidem pomohl s řešením jejich problémů.

V některých případech dávají dokonce Zdeňka Škromacha za příklad přednášející na vysokých školách orientujících se na marketing a komunikaci. „Věřím, že jednou bude internet využit například k hlasování ve volbách nebo při rozhodování v plebiscitech,“ uzavřel Škromach. 

 

 

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze