Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Nikdy nebudete dost bohatí pro volbu TOP 09!

Nikdy nebudete dost bohatí pro volbu TOP 09!

„Důležité je, abychom byli schopni sdělit našim dětem a vnoučatům, že nikdy nebudou tak bohatí, abyste si mohli dovolit volit TOP 09 a nebo ODS,“ prohlásil senátor a místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach ve svých předvolebních Hovorech od bazénku.

Sociální demokracie přichází před volbami s programem, který zajistí lidem práci, který pomůže, aby lidé slušně vydělávali, aby se mohli postarat o rodiny, aby měli kde bydlet a děti mohly studovat a nemuseli platit školné, tvrdí dále Škromach ve svém klipu na facebooku.
„Lidé by měli mít jistotu, že jim třeba zítra nezabuší exekutor,“ zdůraznil místopředseda sociálních demokratů.

Škromach také reagoval na dotazy voličů, zda ČSSD dodrží své volební programy slovy, že jeho strana vždy dodržela slovo, a že si lidé jistě vzpomínají, jak za vlád ČSSD „ač to nebylo ideální, se naprosté většině žilo daleko lépe, než za vlád Topolánka, Nečase a Kalouska se Schwarzenbergem“.

Ovšem reakce na facebooku nebyla vždy kladná. Jeden z účastníků hned napsal: "Zdeněk Škromach vzal lidem naději na lepší budoucnost, de facto řekl, že voliči ČSSD jsou pracovně neschopní lidé bez jakékoliv šance dostat se z ekonomicky nižších vrstev mezi bohatší. To si jich hodně vážíte, když řeknete svým voličům, že "nikdy nebudou bohatí!".

 A odpověď Škromacha? "Chápu, že Vám je bližších těch pár tisíc milionářů, než miliony lidí, kteří musí svoji slušnou existenci zajišťovat každodenní poctivou prací, a které TOP09 a ODS obírá přes nepřímé daně a různé poplatky v zájmu úzké skupiny nejbohatších."

Místopředseda sociálních demokratů, který zvolil tuto formu předvolební propagace, nedávno zaujal debatou, zda se mají nosit ponožky do sandálů či nikoliv. Sám se hlásil k nošení ponožek v této obuvi.

kou, Prvnízprávy.cz.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze