Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Nekompromisně vládě: Utracení škodné je humanitární čin

Nekompromisně vládě: Utracení škodné je humanitární čin

ČSSD zřejmě vyvolá v nejbližší době další hlasování o nedůvěře vládě. Pro ParlamentníListy.cz to naznačil statutární místopředseda sociální demokracie Michal Hašek. Důvodem jsou další úsporné návrhy vlády, prezentované ministrem financí Miroslavem Kalouskem, jako zmrazení důchodů, či zrušení porodného, či 20 procent DPH na vše.

Škrty jen prohloubí recesi

ČSSD bude chtít pravděpodobně v nejbližší době vyvolat další hlasování o důvěře vládě. „Jedná se o fatální omyl Nečase a jeho vlády. Už to připomíná seriál Noční můra ze Strakovky. Bude dobré skončit rychle tohle trápení a vládnutí stylem pokus – omyl. Myslím, že hlasování o důvěře špatné vládě by bylo zcela na místě,“ řekl pro ParlamentníListy.cz místopředseda ČSSD Michal Hašek.

Nekompromisní Škromach

Nekompromisní byl pak místopředseda ČSSD Zdeněk Škormach. "Vše je jen zoufalá snaha Nečase, Kalkouska a Drábka přenést svoji vlastní neschopnost řešit problémy současné společnosti na skupiny obyvatel, které nejsou schopny se samy bránit. Je čas této Nečasově vládě šlápnout na krk. Utracení škodné je humanitární čin. Je potřeba dát šanci poslat tuto vládu do propadliště dějin a vyslovit ji konečný ortel nedůvěry," sdělil pro ParlamentniListy.cz místopředseda ČSSD a stínový ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach.

Zdroj: ParlamentníListy.cz
Autor: Tomáš Urban
Celý článek v plném znění zde

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze