Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Nebylo co oslavovat. Poslanci TOP 09 neodešli nadobro

Nebylo co oslavovat. Poslanci TOP 09 neodešli nadobro

Jaroslav Foldyna pro ParlamentníListy.cz na otázku co říká na to, že poslanci TOP 09 opustili sál, aby slovy předsedy jejich poslaneckého klubu neviděli „ne prezidenta, ale prostě Zemana“.

S postoji Miloše Zemana k přímé demokracii nebudou podle sociálnědemokratického poslance Jaroslava Foldyny souhlasit hlavně ti, kteří se na kandidátkách často svezou s těmi úspěšnými. „Pan prezident tradičně mluvil naprosto bezprostředně. Jsem přesvědčen, že svou bezprostředností zaujal velkou část veřejnosti a určitě zaujal i některé, kteří si tu bezprostřednost přeložili sami na sebe, a určitě se dočká velké negace ze strany těchto lidí. Já jsem přesně takové vystoupení pana prezidenta očekával. Jeho názory na problematiku referenda a přímé demokracie znám, tím mě nepřekvapil. A samozřejmě ty, které mohl svým projevem urazit, to jsou takoví ti průměrní politici, kteří se potřebují vždycky schovat v pomyslném pytli každé kandidátky,“ míní poslanec a kandidát na ústeckého hejtmana.

Co Foldyna říká na to, že před projevem prezidenta demonstrativně opustili sál poslanci TOP 09? „Když odcházeli ze sálu, ptal jsem se jich, jestli už odcházejí nadobro. Chtěl jsem si jít koupit bonboniéru, že je to hezký den, ale oni odpověděli, že se zase vrátí, takže nebylo co oslavovat,“ dodal pro ParlamentníListy.cz poslanec Foldyna.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze