Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Na Hrad patří osobnost pouze s českou státní příslušností

Na Hrad patří osobnost pouze s českou státní příslušností

Profesor ekonomie a systémů řízení působící na univerzitách v New Yorku a ve Zlíně, Milan Zelený, je jednou z osobností, která kandiduje na Hrad. V dotazu, který položil senátorovi Zdeňku Škromachovi (ČSSD), na to upozornil jeden ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Podaří se pro kandidaturu pana Zeleného sehnat podporu i mezi poslanci a senátory? U ČSSD se to prý nepodaří.

Čtenář serveru ParlamentníListy.cz vystupující pod přezdívkou Admin by rád od senátora Zdeňka Škromacha věděl, jak se dívá na prezidentskou kandidaturu profesora Milana Zeleného, kterého lze zařadit mezi razantní kritiky současných politických a ekonomických poměrů. Najde se ve sněmovně či v Senátu dost politiků, kteří by jeho kandidaturu podpořili?

Panuje informační blokáda?

"Musím říct, že jsem o tom neslyšel. Nemyslím si, že bychom měli mít na Pražském hradě lidi s cizí státní příslušností, i když si pana profesora vážím. Určitě se najde dost kandidátů, kteří už v praktickém životě dokázali, že jsou schopni se s exekutivní funkcí vypořádat. Pokud jde o ČSSD, pak máme svého kandidáta. A nevěřím, že by naši poslanci či senátoři podporovali někoho jiného," zdůrazňuje senátor.

Za zmínku také stojí, že čtenář ve svém dotazu upozorňuje na údajnou informační blokádu, které prof. Zelený čelí, neboť o jeho kandidatuře se občané téměř nikde nedočtou.

Autor: mp, ParlamentníListy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze