Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Moravák Škromach v kroji na plese: Chyběl už jen Mireček...

Moravák Škromach v kroji na plese: Chyběl už jen Mireček...

Víno a slivovička tekly proudem a spolu s tancem se červenou barvou odrážely v opocených tvářích blažených hostů. Mezi všemi v kroji pak zářil senátor Zdeněk Škromach i s manželkou. Tak vypadal Moravský ples v Praze a chyběl na něm už jenom Mireček z Afriky…

Moravák Škromach v kroji na plese

Je to Moravák každým coulem a je na to hrdý! Bodrý místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach si umí labužnicky užívat všech moravských radovánek a pochoutek, o uplynulém víkendu byl hlavní hvězdou Moravského plese v Praze. Vyvedl tam také svou manželku Mirku. Oba se oblékli do tradičního rohateckého kroje.

„Tož dojdite všecí v krojách jak my,“ zval na facebooku Zdeněk Škromach na 57. ročník Moravského plesu, který se konal v Národním domě na Smíchově. Na sociální síti se pak také pochlubil fotkami, z nichž folklór přímo prýští.

Škromach před časem shodil knír, s Bleskem se pokoušel shodit i pár kilo, s vousy to však bylo jednodušší. Jelikož k plesu patří i dobré pití, a to s sebou Moraváci přivezli, pak v dobrém rozmaru ochotně pózoval i se svou ženou fotografům. „Ochutnali jsme i dobré víno, setkali jsme se s mnoha přáteli a asi před půlnocí jsme s manželkou odcházeli,“ řekl Blesk.cz senátor Zdeněk Škromach.

Nutno podotknout, že Škromach není jediným politikem, který rád obléká kroj. Nedávno se fotkami v kroji pochlubila Jana Bobošíková. Jedním z nejslavnějších krojovaných však nadále zůstává černoch Mireček z filmové série Básníci...

Autor: šim, Blesk.cz
Zdroj: Blesk

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze