Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Místopředseda hubne: Takhle se Zdeněk Škromach potí v posilovně!

Místopředseda hubne: Takhle se Zdeněk Škromach potí v posilovně!

Raz dva, raz dva..Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (55, ČSSD) dává svým nadbytečným kilům zabrat. Tentokrát jej Blesk doprovodil do posilovny, kde objevil i některé netušené svaly.

Už je to téměř měsíc, co se stopadesátikilový politik rozhodl, že se zbaví svého batohu, jak říká svému břichu. A hlásí první úspěch. „Tak pět kilo už je dole,“ chlubil se s úsměvem Blesku, který jej tentokrát doprovodil do posilovny. Tady ho s neznámými přístroji seznámila kamarádka z ČSSD Lenka Kadlecová. A protože sama chodí trápit své tělo, nebyl pro ni problém Škromachovi s cvičením pomoci… „Docela jsem se zapotil a musím říct, že jsem poznal i některé svaly, o kterých jsem zatím neměl ani tušení,“ svěřil se Blesku místopředseda Senátu a po zhruba hodinovém sportovním výkonu se poplácával zejména po stehnech.

Foto Blesk - Ladislav Křivan

Sportovat a hubnout chce nicméně Škromach i nadále. A co vlastně místopředsedu Senátu vedlo k rozhodnutí zhubnout? Může za to fotka, na níž vyvalil své mohutné tělo v bazénku doma na zahradě a pak si ji dal na svůj facebookový profil.

Zdroj: Blesk.czAutor: Eva Pospíšilová , mokk

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze