Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Mirda Dušín s Karlem Šláfenbergem si šli vymodlit svoji imunitu!

Mirda Dušín s Karlem Šláfenbergem si šli vymodlit svoji imunitu!

V současné době se za prezidentem Milošem Zemanem sjíždí představitele politických stran, aby s nimi prodiskutoval, co má následovat po pádu vlády Petra Nečase, která je nyní vládou v demisi. Zleva volají po rozpuštění Poslanecké sněmovny a předčasných volbách, zprava zaznívají hlasy po vytvoření nové vlády, která by vydržela u kormidla do řádných voleb. Senátor ČSSD Zdeněk Škromach dnes na Facebooku vyjádřil své názory a poměrně ostře.

„Procesí do Lán započala. Pro mnohé to bude Křížová cesta. Mirda Dušín s Karlem Šláfenbergem si šli vymodlit svoji imunitu. Kuba Kubikula přivedl Mirku Orleánskou, se kterou vlastně vůbec nepočítá a už dnes ví, že čarodějnictví se neodpouští. Madame Meruňka asi skončí u plotu Lánské obory. Lidový Bart s Úsvitem Východu budou snít, že to mají ještě před sebou. Vojta Rudý Vont představil své demokratické vládní komisaře. Lev asi uvízl u Berouna," zesměšňuje senátor Škromach představitele z jiných stran. Můžete si tipnout, na koho míří jednotlivé narážky.

Ale samozřejmě, že našel označení i pro sociální demokracii, kterou jako „socdemák" notně šetřil a označil je téměř za spasitele: „a za chvíli přicválají Blaničtí rytíři z rodu Oranžové růže, kteří jediní jsou schopni vyvést náš národ z područí zglobalizovaného kapitálu a hříšné doby nenasytného trhu. Klusák jim k tomu zapěje o bohu a jeho volebních právech. A Jarek Nohavica bude muset převyprávět Pane prezidente! Lánská Odysea započala a my Vám věříme, Pane Prezidente, že Jarku?"

Autor: Tereza Kurfiřtová,  EuroZprávy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze