Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

MINISTRYNĚ ŠKOLSTVÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

MINISTRYNĚ ŠKOLSTVÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

Ve středu 1. června 2016 zavítala do Jihomoravského kraje ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová. Během celé návštěvy ji doprovází hejtman Michal Hašek.

Úvod její návštěvy patřil setkání s hejtmanem a návštěvě firemní mateřské školy Jihomoravského kraje. V další části programu ministryně Valachová navštívila některé brněnské školy. "Během dopoledne jsme navštívili speciální školy- mateřskou a základní školu speciální na Ibsenově ulici v Brně a základní školu speciální Brno-Kociánka, která navazuje na zdejší sociální ústav. Popřáli jsme dětem k jejich svátku a poděkovali všem zaměstnancům za jejich náročnou práci," uvedl hejtman Hašek, který poté s ministryní navštívil jedinou komplexní základní škola pro děti s autismem v ČR, která funguje v Brně na Štolcově ulici jako příspěvková organizace Jihomoravského kraje. "Poděkovali jsme dnes s Kateřinou Valachovou všem zdejším zaměstnancům za jejich práci a diskutovali o plánech školy," řekl Michal Hašek.

Při návštěvě paní ministryně dojde také k podpisu Memoranda s Fotbalovou asociací České republiky. Podpisu se zúčastní hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, primátor města Brna Petr Vokřál a předseda FAČR Miroslav Pelta. Cílem memoranda je vzájemná spolupráce v oblasti podpory činnosti mládežnické regionální Fotbalové akademie Jihomoravského kraje.

Autor: Portál Jihomoravského kraje

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze