Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Michal Hašek: Prohlášení

Milí Jihomoraváci, začnu dvěma otázkami: myslíte si, že Váš hlas má stejnou váhu jako hlas lidí s mocí a penězi? Myslíte si, že můžete věci měnit k lepšímu už jenom tím, že přijdete k volbám?

Vím, že jste poslední týdny pod tlakem kampaní miliardářů sledujících tvrdě vlastní zájmy. Jsem to já a sociální demokracie, kdo jim v jejich zájmech vadíme, proto jsme byli předmětem tvrdých útoků a zostouzení. Rádi by vlastnili či provozovali třeba vlaky či nemocnice nejen na jižní Moravě, jezdili a léčili by podle toho, kde se dá vydělat a ne kde a kdy je to potřeba. 

Jsem normální člověk jako Vy, mám své chyby, ale vždy jsem hájil jako jihomoravský hejtman Vaše zájmy. Dnes jsem pro oligarchy poslední překážkou k ovládnutí jižní Moravy. Přijďte prosím k volbám a podpořte jihomoravskou ČSSD. Jsou to naše volby a náš kraj. Můžeme tento kraj udržet jako silnou, sebevědomou,slušnou a bezpečnou jižní Moravu, která nikomu nepatří jako jeho firma a nebude z ní jenom rýžovat. Je nutné tento pátek či sobotu vyrazit k volbám.

Děkuji Vám za Váš čas, s úctou Michal Hašek

Můj hejtman

Vy jste kraj

PŘIJĎTE PROSÍM 7. A 8. ŘÍJNA  K VOLBÁM A PODPOŘTE JIHOMORAVSKOU SOCIÁLNÍ DEMOKRACII.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze