Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Michal Hašek: Jména ministrů se dozvím z novin

Michal Hašek: Jména ministrů se dozvím z novin

Ani veřejnosti nechce Bohuslav Sobotka sdělit jména ministrů, se kterými složí koaliční vládu. Sdílnější nebyl ani k poslancům a členům ČSSD, píše o tom TÝDEN.cz.

V pondělí 6. ledna 2014 chce přitom Sobotka jako předseda ČSSD podepisovat se svými partnery z ANO a KDU-ČSL koaliční smlouvu.

"Je to rozhodnutí pana Sobotky jako budoucího premiéra. Sociální demokracie jako taková s těmi jmény seznámena není a komentovat seznamy, které vytvářejí média, nebudu.  Spekulovat o tak vážné věci, jako je personální složení vlády, nechci," řekl pro TÝDEN.CZ poslanec Michal Hašek.

"Předpokládám, že pokud pan Sobotka pojede se seznamem kandidátů na Hrad za prezidentem Zemanem, tak ten seznam nebude jen seznamem nominantů sociální demokracie, ale že s ním bude konzultovat návrh celého složení vlády. Čili pan prezident poprvé uslyší ucelenou představu. Beru to tak, že se pan Sobotka z nějakého důvodu nejdřív rozhodl informovat hlavu státu, následně věci oznámí dovnitř koaličních stran a pak do médií. Mně nezbývá, než to vzít na vědomí," řekl on-line deníku TÝDEN.CZ Hašek. "Beru na vědomí, že si to nejdříve přečtu s největší pravděpodobností v novinách," dodal.

Celý článek čtěte na TÝDEN.CZ

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze