Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Měli bychom se věnovat Zemanovým voličům, ne pletichám s TOP 09, vyzval Škromach ČSSD

Měli bychom se věnovat Zemanovým voličům, ne pletichám s TOP 09, vyzval Škromach ČSSD

Místopředseda soc. dem. Zdeněk Škromach se razantně vložil do debaty o postoji své strany k vládě Jiřího Rusnoka. Vyzval ČSSD, aby se více zajímala o názory voličů Miloše Zemana než o zákulisní debaty s TOP 09.

„Jaký asi názor na dnešní situaci má obrovská voličská skupina občanů, která zvolila Miloše Zemana prezidentem? Myslím, že by to mělo mnohem více zajímat ČSSD než kuloárové pletichy s TOP 09. Proč? No protože to jsou potenciální voliči právě ČSSD,“ napsal ve čtvrtek Škromach na svém facebookovém profilu.

Právě s TOP 09 neúspěšně vyjednávali sociální demokraté o podpoře návrhu na rozpuštění Sněmovny. Poslanci si ve středu rybník nevypustili, předčasné volby se tak nekonají. ČSSD nicméně avizovala, že může přijít s druhým pokusem o rozpuštění dolní komory.

Šéf poslanců ČSSD Jeroným Tejc chápe Škromachova slova jako apel na to, aby strana vyslyšela hlas svých voličů. „Jsem přesvědčen, že musíme dbát na postoj voličů ČSSD. V tomto smyslu jsem názor projevil na jednání stranických orgánů a budu tak dál činit,“ řekl Novinkám.

Autor, zdroj: jov, Novinky.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze