Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Mám ho stále při sobě. Neváhám jej použít při jakékoliv příležitosti

Mám ho stále při sobě. Neváhám jej použít při jakékoliv příležitosti

Čím telefonují politici? Babiš dvěma iPhony, Kalousek nerozbitnou nokií

Miloš Zeman ho má, ale nepoužívá ho. Vladimír Putin ho nemá, protože by ho jinak musel používat neustále. Mobilní telefon. Britský Guardian nedávno zveřejnil, jaké mobily používají lídři světové politiky. Server Lidovky.cz se rozhodl zjistit, jakým značkám dávají přednost osobnosti domácí politiky.

Jeho momentky a postřehy ze života vrcholového politika už na českém Facebooku zdomácněly stejně jako jeho oblíbené „sluníčko" a „kafíčko". Sociálnědemokratický senátor Zdeněk Škromach nosí svůj mobil stále při sobě a neváhá ho použít při jakékoliv příležitosti.

S mobilem v ruce je často k vidění i v přímých televizních přenosech z významných událostí. Jak prozradil serveru Lidovky.cz, z důvodu „bezpečnosti komunikace" používá Zdeněk Škromach telefony dva. Ten „oficiální" je HTC One s operačním systémem Android.

Proč právě HTC? „Komunikace na internetu, rychlé datové propojení, synchronizace s Office, správa mailů a SMS, kvalitní dotykový display, kovový rám," vypočítal s přehledem senátor pro Lidovky.cz.

Celý článek si přečtěte na serveru Lidovky.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze